Op deze pagina tonen we alle afdelingen, medewerkers en contactgegevens van ons bestuursbureau.

Algemeen

Postadres: Postbus 19, 6680 AA Bemmel
Bezoekadres: De Heister 1, 6681 CV Bemmel

Het bezoekadres is toegankelijk via het Drieske.
Gebruik deze straat voor uw navigatie.
U treft daar tevens voldoende parkeergelegenheid aan.

Tel. 0481-470555
Fax 0481-470999
info@scholengroepomb.nl

Directeur Bestuursbureau

Dhr. G. Hubers, directeur Bestuursbureau
0481-470564 / g.hubers@sgomb.nl

Financiële zaken

Dhr. M. Nijland, eerste medewerker Financiële Zaken
0481-470914 / m.nijland@sgomb.nl
Mw. W. Cleijne, eerste medewerker Financiële Zaken
0481-470915 / w.cleijne@sgomb.nl
Mw. L. Daams, medewerker Financiële Zaken
0481-470912 / l.daams@sgomb.nl
Mw. M. Houterman, medewerker Financiële Zaken
0481-470913 / m.houterman@sgomb.nl

Personeel & Organisatie

Mw. I. Heijink, adviseur Personeel & Organisatie
0481-470922 / i.heijenk@sgomb.nl
Mw. E. Kiphardt, adviseur Personeel & Organisatie
0481-470923 / e.kiphardt@sgomb.nl
Mw. C. te Winkel, administratief medewerker
Personeel & Organisatie
0481-470924 / c.tewinkel@sgomb.nl

Onderwijs & Kwaliteitszorg

Mw. D. Beems, staffunctionaris onderwijs
0481-470555 / d.beems@sgomb.nl

ICT

Dhr. E. Joosten, hoofd ICT
0481-470986 / e.joosten@sgomb.nl
Dhr. M. Krol, systeembeheer
0481-470982 / m.krol@sgomb.nl
Dhr. R. Kasman, medewerker ICT
0481-470983 / r.kasman@sgomb.nl
Dhr. M. van Boekel, medewerker ICT
0481-470981 / m.vanboekel@sgomb.nl
Dhr. A. van Hulst, medewerker ICT
0488-487151 / a.vanhulst@sgomb.nl
Dhr. D. Pouw, medewerker ICT
0488-487151 / d.pouw@sgomb.nl
Dhr. K. Gerritsen, medewerker ICT
026 – 3263246 / k.gerritsen@sgomb.nl
Dhr. J. ten Berge, applicatiebeheerder
0481-470988 / j.tenberge@sgomb.nl
Mw. G. Korbmacher, applicatiebeheerder
0481-470984 / g.korbmacher@sgomb.nl

Facilitaire zaken

Dhr. B. Westerhof, manager Facilitaire Zaken
0481-470940 / b.westerhof@sgomb.nl

Planning & Control

Dhr. S. de Zwart, functionaris Planning & Control
0481-470950 / s.dezwart@sgomb.nl

PR & Communicatie

Mw. H. de Bruijn, senior medewerker PR & Communicatie
0481-470931 / h.debruijn@sgomb.nl
Mw. T. Nillesen, medewerker PR & Communicatie
0481-470931 / t.nillesen@sgomb.nl