Het College van Bestuur van Scholengroep Over- en Midden-Betuwe is op zoek naar een inspirerend, bruggen bouwend en communicatief vaardige rector voor OBC Bemmel.

 • Aansprekend schoolleider met toekomstgerichte focus en heldere koers.
 • Verbindende factor met aansprekende visie op attractief en onderscheidend onderwijs.
 • Onderwijskundig, coachend en ontwikkelingsgericht.

Over onze school

OBC Bemmel is een moderne school die middenin de samenleving staat. Met onze nieuwe koers bieden we onze leerlingen nóg meer persoonlijke aandacht, begeleiding en keuzevrijheid. Onze school huisvest ongeveer 1600 leerlingen, verdeeld over twee gebouwen. Op de Essenpas volgen leerlingen het vmbo-t en op de Heister volgen leerlingen havo en vwo. Voor 2024 staat nieuwbouw gepland.

Op het OBC bereiden we onze leerlingen zo goed mogelijk voor op de toekomst. We helpen leerlingen niet alleen met het uitbreiden van hun kennis, maar ook met het ontwikkelen van vaardigheden die onmisbaar zijn in de 21ste eeuw. Elk kind heeft daarbij zijn eigen talenten. Het is onze ambitie om deze talenten verder te ontwikkelen en onze leerlingen te stimuleren andere talenten in zichzelf te ontdekken.

We halen het maximale uit onze leerlingen. Het bieden van maatwerk draagt hieraan bij. Goede resultaten vinden we ook belangrijk. We zijn dan ook trots op onze hoge slagingspercentages. Met onze tweetalige opleidingen behoort OBC Bemmel tot de tien beste scholen van Nederland.

Kerntaken

 • Leidinggeven aan de school.
 • Visievorming.
 • Onderwijskundige sturing.
 • Werk- en leerklimaat bevorderenxterne profilering OBC Bemmel
 • Kwaliteitsbewaking en kwaliteitsborging.
 • Professionalisering van de school.
 • Bijdragen op het niveau van de stichting.

Persoonlijkheidsprofiel

 • u bent een open, toegankelijke en stevige persoonlijkheid met ruime
  managementervaring in het voortgezet onderwijs;
 • u beschikt bij voorkeur over een eerstegraads onderwijsbevoegdheid en academisch
  werk- en denkniveau;
 • u beschikt over leidinggevende kwaliteiten die u situationeel weet in te zetten;
 • u heeft een heldere visie op het onderwijs die u weet te vertalen naar de praktijk;
 • u beschikt over probleemoplossend vermogen en bent ondernemend;
 • u weet van een bedreiging een kans te maken;
 • u bent in staat medewerkers te binden, te boeien en te laten bloeien en het wij-gevoel te bewerkstelligen;
 • u beschikt over een sterk ontwikkeld organisatievermogen en bent besluitvaardig;
 • u hebt aantoonbare ervaring met organisatie- en/of cultuurverandering inclusief het
  borgen van de resultaten van deze verandering;
 • u bent empathisch en u weet medewerkers op de juiste manier in beweging te
  brengen;
 • u bent representatief, beschikt over goede communicatieve vaardigheden en hebt een
  breed netwerk.

Meer informatie

Voor meer informatie over de werkzaamheden, de gevraagde competenties, de arbeidsvoorwaarden en de sollicitatieprocedure (die wij hebben uitbesteed aan Wesselo & Partners) downloadt u via deze pagina het volledige vacatureprofiel. In dit document staan tevens de contactgegevens, voor als u vragen heeft. Wij kijken uit naar uw reactie!

Contact