Beleef jij plezier in de omgang met jongeren tussen de 12 en 18 jaar, heb je een positieve en dienstverlenende instelling en wil jij een bijdrage leveren aan het leerproces van onze leerlingen? Ben je daarnaast breed inzetbaar binnen een ondersteunende organisatie? Dan zoeken we jou!

Per 1 mei 2023 is het Over Betuwe College Bemmel op zoek naar een:

Medewerker mediatheek / toezichthouder studieruimte voor circa 20 uur per week (0.5 fte)

Werkdagen
De werkdagen zijn in overleg, maar naar alle waarschijnlijkheid zullen dit de dinsdag, donderdag en vrijdag worden.

OBC Bemmel is volop in ontwikkeling. Dit geldt zowel voor ons onderwijs als voor de ondersteunende organisatie. Werken op onze school is afwisselend. Naast routinematige werkzaamheden zijn er altijd wel ad hoc klussen. Als medewerker mediatheek ben jij, met jouw positieve benadering, in staat snel te schakelen tussen verschillende werkzaamheden zonder het overzicht te verliezen. Vanuit de mediatheek herken je situaties, schat ze in op waarde en reageert op een pedagogisch verantwoorde manier. Ook hou je toezicht op (bovenbouw)leerlingen die in de mediatheek in groepjes samenwerken.

Werkzaamheden algemeen

  • Het verzamelen, toegankelijk maken en verstrekken van informatie ten behoeve van het leerproces van de leerlingen;
  • Het stimuleren van nieuwe ontwikkelingen van de mediatheek en het assisteren bij het vertalen van het schoolbeleid naar het mediatheekbeleid;
  • Houden van toezicht op leerlingen die in de mediatheek werken;
  • Verrichten van werkzaamheden ten behoeve van de dagelijkse gang van zaken in de mediatheek en het behulpzaam zijn van gebruikers (leerlingen, docenten en overige medewerkers) bij het vergaren en raadplegen van informatie.

Competenties

  • MBO-werk- en denkniveau en affiniteit met leerlingen
  • Positieve instelling (denkt in oplossingen niet in problemen)
  • Initiatiefrijk, vooruitdenkend, flexibel, klantgericht en oog voor wat nodig is in de organisatie;
  • Straalt betrokkenheid uit naar leerlingen en collega’s en creëert daarmee een prettige sfeer in de mediatheek en de school;
  • Communicatief vaardig; spreekt leerlingen en collega’s correct aan;
  • Heeft een dienstverlenende, klantvriendelijke en flexibele instelling.

Wat bieden wij jou?

De werkzaamheden van medewerker mediatheek worden gewaardeerd in salarisschaal 4 van de CAO-VO (max € 2.692,- bruto per maand op fulltime basis). De overige arbeidsvoorwaarden zijn eveneens conform de CAO-VO. De arbeidsovereenkomst zal in eerste instantie worden aangegaan tot einde van dit schooljaar.

Interesse?

Stuur dan uiterlijk 28 maart a.s. je gemotiveerde sollicitatie via MeesterBaan. KLIK HIER.

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Marjolein Teunissen, telefoon 0481-470555 of via de mail TEM@obcnet.nl.

De eerste sollicitatiegesprekken zijn gepland op 4 april a.s.

Contact

"*" geeft vereiste velden aan

Hidden
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.